Sukcesy studentów SKN Medycyny Ratunkowej Dzieci na International Medical Congress 21st Century Medicine

W dniach 26-27 marca 2021 roku odbyła się konferencja naukowa International Medical Congress 21st Century Medicine

Studenckie Koło Naukowe Medycyny Ratunkowej Dzieci było reprezentowane przez:

• Ewę Biegańską, która wygłosiła referat pt. "Characteristics of patients admitted to the Trauma Center for Children at the University Clinical Center, Medical University of Warsaw in its first year of operation."
  • Marię Gregorczyk, która wygłosiła referat pt. "Challenging diagnosis of a patient with head injury."
  • Monikę Ciechanowską, która wygłosiła referat pt. "Stroke in a teenager? Declining mouth corner and sudden hemiparesis in 15-year-old boy." Serdecznie gratulujemy Pani Monice Ciechanowskiej uzyskania 2 nagrody za swój referat w swojej kategorii.

Wszystkie prace były przygotowane pod kierunkiem dr n. o zdr. Jana Stachurskiego, asystenta w Zakładzie Medycyny Ratunkowej Dzieci WUM.

Abstrakty powyższych prac będą publikowane w księdze abstraktów.